وفادارها نزدیک خط پایان؛ این سه نفر

وفادارها نزدیک خط پایان؛ این سه نفر

نسل بازیکنانی که فاکتورشان در فصل نقل وانتقالات وفاداری بوده و می‌توانند چشمان‌شان را روی پیشنهادات تازه ببندند، سال به سال کمتر می‌شود.
به گزارش وبسایت نود، یکی از داستان‌های تکراری نقل و انتقالات قاسم حدادی‌فر است. بازیکنی که بارها بحث حضورش در تیم‌های پایتخت مطرح می‌شد و حتی تا یک قدمی امضای قرارداد هم می‌رفت اما پایان قصه تکراری بود. او در ذوب‌آهن می‌ماند و قراردادش را تمدید می‌کرد. این فصل سن حدادی‌فر اما اجازه نمی‌داد تا خبری از پیشنهادهای رنگی باشد و او گزینه خداحافظی را پیش رو داشت. یک فصل تمدید قرارداد با ذوب‌آهن اما این داستان را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

نسل بازیکنانی که فاکتورشان در فصل نقل وانتقالات وفاداری بوده و می‌توانند چشمانشان را روی پیشنهادات تازه ببندند سال به سال کمتر می‌شود. فوتبال ایران نمونه‌هایی مانند ابراهیم صادقی و محرم نویدکیا حضور داشته‌اند که از فرصت حضور در تیم‌هایی مانند سرخابی‌های پایتخت گذشتند و بازیکنان تک تیمی لیگ برتر باقی ماندند. اگرچه با خداحافظی آنها دیگر بازیکن تک باشگاهی نداریم اما دو بازیکن دیگر در لیگ حضور دارند که مانند حدادی‌فر پایان اکثر داستان‌هایشان به تمدید با تیم خودی به پایان رسیده است. ایوب والی و شاه‌علی دوست بازیکنان تیم فولاد خوزستان و سایپا این دو بازیکن هستند.

ایوب والی مدت زیادی را به دلیل مصدومیت و مثبت شدن دوپینگ از دست داده است اما از سال 87 تاکنون پیراهن فولاد را برتن دارد. روزبه شاه‌علی‌دوست هم برای سایپایی‌ها بازیکن باوفایی بوده است. او که دو سال از 1386 در سایپا بود و بعد از آن به پاس همدان رفت دوباره به جمع نارنجی‌پوشان برگشت و تاکنون از این تیم جدا نشده است. بازیکنی که با توجه به شرایط سنی‌اش احتمالا در این تیم هم خداحافظی خواهد کرد.

خود حدادی فر هم از سال 1382 در ذوب آهن حضور دارد. او لیگ پنجم قرضی به صنعت نفت رفت و مقطع کوتاهی هم برای سربازی، پیراهن تراکتورسازی را پوشید. او هیچوقت ذوب آهن را به صورت قطعی ترک نکرد و تا پایان فوتبالش، وفادار به پیراهن تیم باقی مانده است.

منبع : سایت نود

Posted in دسته‌بندی نشده