دفاع سرمربی ولز از ستاره مغضوب رئال

رایان گیگز، سرمربی مشهور تیم ملی ولز، از عملکرد گرت بیل مقابل تیم ملی کرواسی دفاع کرد.

به گزارش “ورزش سه”، فصل در رئال مادرید برای گرت بیل به بدترین شکل ممکن به پایان رسید و او در اواخر حتی در لیست بازیکنان دعوت شده از سوی زین الدین زیدان نیز قرار نمی گرفت. گرت بیل اول هفته در ترکیب تیم ملی کشور ولز مقابل کرواسی نیز مغلوب شد اما رایان گیگز عملکرد او با توجه به نیمکت نشینی های متوالی در رئال مادرید را طبیعی می داند.

رایان گیگز گفت: “روز شنبه گرت بیل بعد از شش هفته دوری از میادین به میدان رفت و در پرتغال او نمایش خوبی ارائه داد. هر چه از جریان بازی گذشت عملکرد گرت بیل بهتر شد و این موصوع برای بازیکنی که شش هفته در ترکیب قرار نگرفته بود قابل درک است.

من از عملکرد گرت بیل رضایت دارم و شاید او روند گلزنی هایش را برای بازی سه شنبه گذاشته و این اتفاق بالاخره رخ می دهد. من فکر می کنم به طور کلی ما در نیمه دوم خوب بازی کردیم و من از گرت بیل در دیدار مقابل کرواسی راضی هستم.

من فکر می کنم هر تیمی مقابل گرت بیل بازی می کند او را بازیکنی خطرناک دانسته و سعی می کند برای او بازیکن یارگیر در نظر گیرد. این امری عادی است و ما باید راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم زیرا گرت بیل در عرصه ملی و باشگاهی به این موضوع عادت دارد.”

منبع : ورزش3

Posted in دسته‌بندی نشده