دیوار سعودی برابر ذوب آهن در آسیا

تیم فوتبال ذوب آهن باید حداقل در این مرحله و مرحله بعد(در صورت صعود) برابر تیم های عربستانی قرار بگیرد.

به گزارش”ورزش سه”، تیم فوتبال ذوب آهن در مرحله یک شانزدهم باید برابر الاتحاد عربستان قرار بگیرد، دیدار رفت روز دوشنبه در شهر دبی و در ورزشگاه زعبیل برگزار می شود و بازی برگشت نیز درشهر دوحه و به میزبانی تیم ایرانی برگزار خواهد شد.

شاگردان منصوریان در صورت موفقیت در این 2بازی باید در مرحله بعد به مصاف یکی از نمایندگان دیگرعربستان برود، برنده دیدار الهلال و الاهلی عربستان حریف آینده ذوب آهن در صورت صعود خواهند بود. این پایان کار ذوبی ها و تیم های عربستانی نیست و تیم النصر که در این مرحله کار نسبتا راحتی برابر الوحده امارات دارد که برنده این دیدار با برنده دیدار السد و الدحیل بازی می کنند. النصر می تواند در صورت صعود ذوب آهن به مرحله نیمه نهایی سومین حریف نماینده ایرانی نیز باشد.

ذوبی ها در چهار فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و سه بار تا این مرحله نیز صعود کرده که هیچگاه در این سه سال اخیر نتوانسته به مرحله یک چهارم راه پیدا کند.آنها در فصل 2010 تا فینال مسابقات توانستند پیش بروند و در آن مرحله برابر سئونگنام کره جنوبی شکست خوردند. سبزهای اصفهانی در فصل 2011 نیز تا مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند و بعد از یک تساوی و یک شکست از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

اهالی فوتبال ایران امیدوارهستند که تنها نماینده فوتبال ایران حاضر در این مرحله بتواند برای سومین بار به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند و برای موفقیت بیشتر تلاش کند.

منبع : ورزش3

Posted in دسته‌بندی نشده