مترو تهران ۱۴ خرداد رایگان است

خدمات مترو تهران در خطوط ۱، ۲،۳، ۴ و ۵ روز ۱۴ خردادماه هم‌زمان با برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام (ره) رایگان اعلام شد.

مترو تهران ۱۴ خرداد رایگان است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه توضیح داد:

با توجه به برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) در عصر روز ۱۴ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ فاصله حرکت قطارها در خط ۲ از ۷ به ۶ دقیقه، خط سه از ۱۲ به ۱۰ دقیقه و در خط ۴ از ۸ به ۷ دقیقه کاهش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، فرنوش نوبخت بیان کرد:

همچنین به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز دوشنبه ۱۴ خردادماه ۹۷ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ از هفت دقیقه به چهار دقیقه کاهش می‌یابد.

به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز دوشنبه ۱۴ خردادماه ۹۷ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ از هفت دقیقه به چهار دقیقه کاهش می‌یابد.

خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در ۱۴ خرداد به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی سرویس‌دهی نخواهد داشت.

با توجه به تقارن مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با اولین شب قدر و مراجعه شهروندان به حسینیه‌ها و اماکن زیارتی برای مراسم احیا، مترو تهران و حومه از شامگاه یکشنبه ۱۳ خرداد، خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند.

به همین منظور سرویس‌دهی خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ به‌صورت شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه خواهد بود و بافاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار به این خطوط اعزام می‌شود.

نوبخت خاطرنشان کرد:

شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه آمادگی دارد در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام کند تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به‌راحتی با مترو از حرم مطهر به سمت مقاصد خود اعزام شوند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد:

در شب‌های قدر نیز خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ مترو تهران فعالیت شبانه خواهند داشت و شهروندان می‌توانند از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ از خدمات مترو استفاده کنند.

 

منبع : کجارو

Posted in دسته‌بندی نشده